-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Екскаватор Komatsu PC210LC-7K або аналог
Тендер Prozorro UA-2019-06-20-000157-c
Торги не відбулися
1 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
Номер:
dd64de881547486587f7b9a9ec239184
Внутрішній номер закупівлі:
3495591
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-20-000157-c
Замовник:
Золочівське управління водного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
22420694
-
Адреса:
80700, Україна, Львівська область, Золочівський р-н, м. Золочів, вул. Закарпатська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Савчук +380326542392 zol.yvg@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 500.00 UAH
Період уточнення:
20.06.2019 09:22 - 25.06.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
20.06.2019 09:22 - 05.07.2019 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗакупівля здійснюється за кошти державного бюджету з фонду розвитку водного господарства.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Екскаватор Komatsu PC210LC-7K або аналог
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФО Ганьбергер Микола Броніславович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2736318716
-
Контактна особа:
Ганьбергер Микола Броніславович +380676996568 bronislavovich74@ukr.net
-
Адреса:
08173, Україна, Київська область, село Ходосівка, вулиця Лугова 44
Початкова пропозиція
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Документи
22
Скарги
0