-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фотографічне обладнання (проектори)
Тендер Prozorro UA-2019-06-19-000169-b
Торги відмінено
825 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер:
37cebc74082346578150645263858c3b
Внутрішній номер закупівлі:
3490673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-19-000169-b
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143301
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Виноградів, вул. Копанська 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Свереняк Олександр Тарасович +380314326147 rayvo.vinogradiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
825 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 000.00 UAH
Період уточнення:
19.06.2019 10:49 - 25.06.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2019 10:49 - 05.07.2019 09:00
Аукціон:
з 08.07.2019 15:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проектор
Кількість
75 штуки
Період постачання
до 31.08.2019
Інформація про скасування
Номер:
9a605af11191418c8bf177131ba2ed3a
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
На виконання вимог абзацу 2, частини1, статті 31 Закону України « Про публічні закупівлі», через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
24.06.2019 08:37
Статус:
Виконано