-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення
Тендер Prozorro UA-2019-06-19-000730-c
Завершена
360 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3228f845f97c4eb9aee39a3b1fc25e2c
Внутрішній номер закупівлі:
3490412
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-19-000730-c
Замовник:
КУ "Управління майном Сумськоі обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21107251
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, ЗАРІЧНИЙ Р-Н ПЛОЩА НЕЗАЛЕЖНОСТІ БУД. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна +380542700065,+380542700066 getman20@i.ua http://mayno.sm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38580000-4 Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
ст. 35, п. 4 Закупівля проведена попередньо двічі невдало
Очікувана вартість:
360 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється за рахунок коштів обласногобюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рентгентелевізійний інтроскоп для Обласного комунального підприємства «Аеропорт Суми»
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.07.2019 - 26.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НЬЮ СИСТЕМС АМ"
Оскарження: 19.06.2019 10:40 - 30.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35133822
-
Контактна особа:
Васильченко В.В. +380577283201
-
Адреса:
61031, Україна, Харківська область, місто Харків, Комінтернівський район ВУЛИЦЯ РОМАШКІНА будинок 1
Оскарження: 19.06.2019 10:40 - 30.06.2019 00:00
Ціна пропозиції
360 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.06.2019 10:41
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
24fc920a541a48b09ec80ae72980c20d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-19-000730-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НЬЮ СИСТЕМС АМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35133822
-
Контактна особа:
Васильченко В.В. +380577283201
-
Адреса:
61031, Україна, Харківська область, місто Харків, Комінтернівський район ВУЛИЦЯ РОМАШКІНА будинок 1
Номер договору:
32
Сума договору:
360 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
01.07.2019 16:26
Статус:
Виконаний