-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-06-19-000280-c
Торги відмінено
1 835 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 500.00 UAH
Номер:
de98b1d4bc734eff8e94aaa50a94d1ca
Внутрішній номер закупівлі:
3489983
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-19-000280-c
Замовник:
Відділ освіти Городищенської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147026
-
Адреса:
19500, Україна, Черкаська область, Городище, вул. Миру,60/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Посунько Світлана Володимирівна 380473420656 gor_vo@ukr.net http://gorvo.org/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 835 850.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
19.06.2019 09:19 - 25.06.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2019 09:19 - 05.07.2019 00:00
Аукціон:
05.07.2019 15:45 - 05.07.2019 16:12
Період кваліфікації:
з 05.07.2019 16:12
Умови оплати:
дата закінчення звітного періоду - 100%
- Подіядата закінчення звітного періоду
- ОписТермін оплати може бути уточнений сторонами при укладенні договору, оплата виконується згідно фактично спожитого обсягу природного газу. Джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Кількість
150000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
19500, Україна, Черкаська область, Городищенський район, межа балансової належності
На карті
Інформація про скасування
Номер:
e19c43e0fb474b63be3151eb4acb947a
Причина скасування:
unsuccessful
Опис причини скасування:
Визнати процедуру відкритих торгів такою, що не відбулася, згідно предмету закупівлі: Газове паливо (показник національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 09120000-6) (природний газ), з підстави, що передбачена згідно ч. 2 ст. 31 Закону, а саме:
- якщо здійснення закупівлі стало неможливим унаслідок непереборної сили, у зв’язку із відсутністю можливості внести зміни до умов закупівлі в тому числі тендерної документації з усіма додатками.
Дата опублікування:
15.07.2019 16:18
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Марта Гоголь +380677510917 mhohol@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
930 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
930 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "АС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Червов Олексій Ігорович 380504285556, 380504285556 dkupchinskiy_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Початкова пропозиція
1 377 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 318 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
50
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Паливторг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220890
-
Контактна особа:
Морозов Олександр Вікторович 380975668518, paluvtorg@gmail.com
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, будинок 115 Ж, квартира 42
Початкова пропозиція
1 350 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 350 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
18
Скарги
0