-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Вантажопасажирський фургон
Тендер Prozorro UA-2019-06-18-000489-a
Відсутні
Завершена
554 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 774.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 774.00 UAH
Номер:
57d9997b14224a4e86464386ffc100e5
Внутрішній номер закупівлі:
3487755
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-18-000489-a
Замовник:
КП "СпецЕко"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36965797
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, м. Горішні Плавні, вул. Соборна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Першин +380534822941, +380672882647 2882647@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
554 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2019 15:30 - 23.06.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2019 15:30 - 03.07.2019 16:00
Аукціон:
04.07.2019 11:08 - 04.07.2019 11:29
Період кваліфікації:
04.07.2019 11:29 - 04.07.2019 15:15
Період завантаження договору:
04.07.2019 11:29 - 24.07.2019 11:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴554 900.00 Вантажопасажирський фургон