-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (послуги з перевезення підручників)
Тендер Prozorro UA-2019-06-18-000948-c
міські кошти
Завершена
646 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3be3ff0a58c2453f88ba2c3184592385
Внутрішній номер закупівлі:
3486633
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-18-000948-c
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75,А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Олександрівна Зіменко +380660136170 zimenko@dhp.dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
переговорна процедура закупівлі застосовується на підставі пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII – замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників (ID: UA-2019-05-23-000754-a та UA-2019-05-07-002021-a)
Очікувана вартість:
646 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описале з урахуванням: оплата здійснюється відповідно до статті 23 та 49 Бюджетного кодексу України, та відповідно до п.3.3 розділу 3 Проекту Договору де зазначено "Замовник має право на відстрочення платежів за поставлений Товар строком до 120 календарних днів з дати поставки кожної партії Товару"
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з перевезення підручників
Кількість
380000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, заклади освіти Замовнкиа
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОКНИГА"
Оскарження: 18.06.2019 13:11 - 29.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35339016
-
Контактна особа:
Ольга Ремова +380675681717
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Бабушкінський район ПРОСПЕКТ КАРЛА МАРКСА будинок 60
Оскарження: 18.06.2019 13:11 - 29.06.2019 00:00
Ціна пропозиції
646 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.06.2019 13:13
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
8d19ca00d8284809af88eb3c435cb724
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-18-000948-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОКНИГА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35339016
-
Контактна особа:
Ольга Ремова +380675681717
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Бабушкінський район ПРОСПЕКТ КАРЛА МАРКСА будинок 60
Номер договору:
60
Сума договору:
646 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
538 333.34 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
01.07.2019 16:52
Статус:
Виконаний