-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Тендер Prozorro UA-2016-11-11-001476-a
В вартість газу має входити вартість транспортування магістральними трубопроводами
Торги не відбулися
483 317.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 833.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 833.00 UAH
Номер:
c860ef91fe0a4623a1e25fb0a54c9683
Внутрішній номер закупівлі:
348448
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-11-001476-a
Замовник:
комунальний вищий навчальний заклад "Тульчинське училище культури"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214403
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, вул. Леніна 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борболюк Василь Афанасійович +380433522202 tulchin_kulture@ukr.net http://uatuc.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
483 317.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 833.00 UAH
Період уточнення:
11.11.2016 19:24 - 18.11.2016 19:29
Період прийому пропозицій:
11.11.2016 19:24 - 28.11.2016 19:29
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
×
-
ДК 016:2010:
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
56958 банка
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017