-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Столярні вироби (Протипожежні двері)
Тендер Prozorro UA-2019-06-13-003420-b
Торги не відбулися
357 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 786.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 786.00 UAH
Номер:
d68f5e2cbb0d4b91b684d01fd9fc75c9
Внутрішній номер закупівлі:
3479178
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-13-003420-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕЗПЕЧНА ТА ІННОВАЦІЙНА ОСВІТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19139858
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд. 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Риндін +380980692098 kp.bio@dhp.dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
357 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 786.00 UAH
Період уточнення:
13.06.2019 17:53 - 18.06.2019 19:00
Період прийому пропозицій:
13.06.2019 17:53 - 28.06.2019 19:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протипожежні двері
Кількість
47 штуки
Період постачання
до 23.09.2019
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, Дислокація закладів згідно Додатку 2, що є невід’ємною частиною Договору
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП "АЯКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23348450
-
Контактна особа:
Володимир Остріцов +380985094838 ajax_zahist@ukr.net
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ СВЕРДЛОВА, будинок 6
Початкова пропозиція
352 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
352 500.00 UAH з ПДВ
Документи
60
Скарги
0