• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з технічного обслуговування ліфтів (Послуги по повному технічному обслуговуванню ліфтів)

Закупівля за кошти підприємства

Завершена

3 300 000.00 UAH з ПДВ
Номер: d700a34e06854244a64d9ea33ee9b195
Внутрішній номер закупівлі: 3478666
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-06-13-003081-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК""
Контактна особа: Людмила Яковенко +380645254079 tender@svitanok.lg.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Керуючись п.4 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» необхідно провести переговорну процедуру закупівлі з причин якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників на відповідному ринку
Очікувана вартість: 3 300 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
інша подія - 20%
інша подія - 20%
інша подія - 20%
інша подія - 20%
виконання робіт - 20%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування ліфтів (Послуги по повному технічному обслуговуванню ліфтів)
Код ДК 021:2015: 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.07.2019 - 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЛІФТ"

Оскарження: 13.06.2019 16:38 - 24.06.2019 00:00
Ціна пропозиції 3 300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.06.2019 16:43
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: cde32339a947410eb32463dc14c2fea4
Ідентифікатор договору: UA-2019-06-13-003081-b-b1
Постачальник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЛІФТ"
Номер договору: 672/19
Сума договору: 3 960 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 3 300 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.07.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання: 01.07.2019 14:00
Статус:
Виконаний
PDF
ДП 1 дог. 672-19 .PDF
p7s
sign.p7s
PDF
ДП 2 дог 672-19.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s