-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-92, дизельне паливо Євро-5
Тендер Prozorro UA-2019-06-13-000676-c
Зміни в додаток до річного плану
Завершена
23 889.50
UAH з ПДВ
Номер:
9093e44f2a3d4f59b4b4f8e5a70be3b5
Внутрішній номер закупівлі:
3477934
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-13-000676-c
Замовник:
КУ "Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38474186
-
Адреса:
74601, Україна, Херсонська область, селище міського типу Горностаївка, Херсонська область, Горностаївський район, селище міського типу Горностаївка, вул Українська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єрьомін Сергій Володимирович +380554441256 gorn_rayvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були зазначені у тендерній документації
Очікувана вартість:
23 889.50 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
720 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Дизельне паливо Євро-5
Кількість
110 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лівайн торг"
Оскарження: 13.06.2019 15:53 - 24.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Ваніна Людмила Сергіївна (0562)334322; 0675715631 vvv95652@gmail.com
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Мандриківська. 47, ОФІС 503
Оскарження: 13.06.2019 15:53 - 24.06.2019 00:00
Ціна пропозиції
23 889.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.06.2019 16:09
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
fd35beb49b0e417e9cdec18c7b76b1cb
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-13-000676-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лівайн торг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Ваніна Людмила Сергіївна (0562)334322; 0675715631 vvv95652@gmail.com
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Мандриківська. 47, ОФІС 503
Номер договору:
144/402-03-10
Сума договору:
23 889.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
19 907.92 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
25.06.2019 00:00
Статус:
Виконаний