• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Фармацевтична продукція (інсулін)

Торги не відбулися

100 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Номер: 84056f8fb95c46339225dc488a47812d
Внутрішній номер закупівлі: 3471533
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-06-12-001286-b   
Замовник: КУ "Комунальна медична установа "Обласна дитяча клінічна лікарня" м.Чернівці"
Контактна особа: Емілія Олександрівна Писларь +380372548167,+380372526015 odkl_ekonom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 500.00 UAH
Період уточнення: 12.06.2019 14:08 - 17.06.2019 17:00
Період прийому пропозицій: 12.06.2019 14:08 - 27.06.2019 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інсулін людини (Актрапід НМ або еквівалент, розчин для ін'єкцій 3,0 мл по 100 ОД/мл) одиниця виміру - картридж
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 46 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Інсулін людини ( Протофан НМ або еквівалент,розчин для ін'єкцій 3,0 мл по 100 ОД/мл) одиниця виміру -картридж
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 46 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Інсулін аспарт (Новорапід або еквівалент, 3 мл по 100 ОД/мл ) одиниця виміру - флекс пен
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Інсулін глюлізин ( Епайдра Солостар, або еквівалент, 3 мл по 100 ОД/мл) одиниця виміру - картридж)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Інсулін детемір (Левемір або еквівалент,3 мл по 100 ОД/мл ) одиниця виміру - флекс пен
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Інсулін гларгін (Лантус Солостар, або еквівалент, 3 мл по 100 ОД/мл) одиниця виміру - картридж
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Інсулін Деглютек (Тресіба, або еквівалент, 3,0 мл по 100 ОД/мл) одиниця виміру - флекс пен
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 2 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Глюкагон( ГіпоКіт або еквівалент, 1 мг)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БАДМ-Б"
Початкова пропозиція 96 031.13 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
96 031.13 UAH з ПДВ
Документи 4
Скарги 0