-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Шкільні меблі
Тендер Prozorro UA-2019-06-12-000489-c
Торги відмінено
473 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 736.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 736.00 UAH
Номер:
ea0fb6f726544e36bf1780ad3d89c847
Внутрішній номер закупівлі:
3471348
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-12-000489-c
Замовник:
Управління освіти та культури БМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
42508252
-
Адреса:
90202, Україна, Закарпатська область, БЕРЕГОВЕ, вул.Б.Хмельницького, буд.9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іваньо Вікторія Степанівна +380505437165 osvita_kultura_bmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
473 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2019 13:48 - 18.06.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2019 13:48 - 28.06.2019 00:00
Аукціон:
з 01.07.2019 12:19
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
49bb066c1349479aa136a81baadcf22b
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
25.06.2019 09:42
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴473 600.00 Шкільні меблі