-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот №2 (Наркотичні засоби: СИБАЗОН Діазепам (Diazepam); ФЕНТАНІЛ Фентаніл (Fentanyl)*
Тендер Prozorro UA-2019-05-31-001041-c
Протокол 170 від 31.05.2019
Завершена
163 100.10
UAH з ПДВ
Номер:
5f845643509a463182ef3952e3197ddb
Внутрішній номер закупівлі:
3465909
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-31-001041-c
Замовник:
ДЗ "СМСЧ №1" МОЗ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
34247637
-
Адреса:
71503, Україна, Запорізька область, Енергодар, пр-т Будівельників, б. 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олійник Світлана Василівна +380613963327 economdzo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Проведення 2-х процедур відкритих торгів, що підтверджуються звітами про результати проведення процедури закупівлі UA-2019-03-26-001232-b дата оформлення звіту 11 квітня 2019 року; та UA-2019-04-15-000068-b дата формування звіту 27 травня 2019 року
Очікувана вартість:
163 100.10 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
СИБАЗОН Діазепам (Diazepam)
×
-
МНН:
diazepam Diazepam
Кількість
450 ампула
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
71502, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, проспект Будівельників, будинок 33
На карті
ФЕНТАНІЛ Фентаніл (Fentanyl)*
×
-
МНН:
fentanyl Fentanyl
Кількість
1596 ампула
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
71502, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, проспект Будівельників, будинок 33
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Дочірнє підприємство Публічного акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Ліки України" Аптека №5
Оскарження: 31.05.2019 15:37 - 11.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22126629
-
Контактна особа:
Косенко Марія Петрівна (06139) 3-18-71
-
Адреса:
71502, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, проспект Будівельників, будинок 39
Оскарження: 31.05.2019 15:37 - 11.06.2019 00:00
Ціна пропозиції
163 100.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.05.2019 15:45
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
ddd1b181eb41487b8ab94a67c53543b1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-31-001041-c-b1
Постачальник:
Дочірнє підприємство Публічного акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Ліки України" Аптека №5
×
-
Код ЄДРПОУ:
22126629
-
Контактна особа:
Косенко Марія Петрівна (06139) 3-18-71
-
Адреса:
71502, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, проспект Будівельників, будинок 39
Номер договору:
192
Сума договору:
163 100.10 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
11.06.2019 00:00
Статус:
Підписаний