-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Вантажопасажирський фургон
Тендер Prozorro UA-2019-05-31-001080-c
Відсутні
Торги відмінено
554 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 774.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 774.00 UAH
Номер:
aa52d512aa2f4a1e939bcad2687152b0
Внутрішній номер закупівлі:
3460577
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-31-001080-c
Замовник:
КП "СпецЕко"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36965797
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, м. Горішні Плавні, вул. Соборна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Першин +380534822941, +380672882647 2882647@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
554 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.05.2019 15:30 - 08.06.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
31.05.2019 15:30 - 18.06.2019 17:00
Аукціон:
з 19.06.2019 15:30
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
520976b56e7a4c0e8a6d2395f86eabda
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Члени тендерного комітету прийняли рішення відмінити торги на закупівлю Вантажопасажирський фургон, оголошення UA-2019-05-31-001080-c, у зв’язку із неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель (п. 2 ч. 1 ст. 31 ЗУ «Про публічні закупівлі»).
Дата опублікування:
18.06.2019 14:51
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴554 900.00 Вантажопасажирський фургон