-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Легковий автомобіль 4Х4
Тендер Prozorro UA-2019-06-08-000012-b
Торги відмінено
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
Номер:
1a701e6363734a4a8154d74f72412042
Внутрішній номер закупівлі:
3453878
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-08-000012-b
Замовник:
КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії "
×
-
Код ЄДРПОУ:
38972429
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. Діброви, 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євген Афанасієв +380683810702 cpmsd.olexandria@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
08.06.2019 11:26 - 14.06.2019 08:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2019 11:26 - 24.06.2019 08:00
Аукціон:
з 25.06.2019 11:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати за поставлений Товар закріплено в проекті договору про закупівлю (ДОДАТОК 1 в тендерній документації)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль 4Х4
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.10.2019