-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
06.20.1 (09123000-7) - газ природний, скраплений або в газоподібному стані (газ природний)
Тендер Prozorro UA-2016-11-11-000110-b
06.20.1 (09123000-7) - газ природний, скраплений або в газоподібному стані (газ природний)
Торги не відбулися
512 406.76
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 600.00 UAH
Номер:
b3a638f1f46e4c3591296a6bee48cd02
Внутрішній номер закупівлі:
345211
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-11-000110-b
Замовник:
Відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02229416
-
Адреса:
80001, Україна, Львівська область, Сокаль, Шептицького,89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондурівська Ірина Євгенівна 380325772070 kylt-sok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
512 406.76 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2016 09:35 - 18.11.2016 10:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2016 09:35 - 28.11.2016 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴512 406.76 06.20.1 (09123000-7) - газ природний, скраплений або в газоподібному стані (газ природний)