-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
лісозаготівля
Тендер Prozorro UA-2016-10-26-000795-a
лісозаготівля
Завершена
329 257.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 120.00 UAH
мін. крок: 0% або 120.00 UAH
Номер:
0005bb6afb9849fbaf9f9cda8d771c15
Внутрішній номер закупівлі:
345053
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-26-000795-a
Замовник:
Державне підприємство "Гринявське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22186425
-
Адреса:
Україна, 78715, Івано – Франківська обл., Верховинський район, с. Устеріки
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петросаняк П. +380343234722 grynyavalisgosp_prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77211000-2 Послуги, пов’язані з лісозаготівлеюАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
329 257.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.10.2016 12:56 - 01.11.2016 15:00
Період прийому пропозицій:
26.10.2016 12:56 - 11.11.2016 15:00
Аукціон:
14.11.2016 11:20 - 14.11.2016 13:14
Період кваліфікації:
14.11.2016 13:14 - 16.11.2016 11:03
Період завантаження договору:
14.11.2016 13:14 - 04.12.2016 13:14
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴30 600.00 Лот 1.
- Лот №2 ₴46 000.00 Лот 2.
- Лот №3 ₴24 120.00 Лот 3.
- Лот №4 ₴228 537.00 Лот 4.