• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Тверде паливо

Тверде паливо (торфобрикет)

Завершена

202 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 39f55398c1e9428ba8abde41d91d1714
Внутрішній номер закупівлі: 3444582
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-06-06-001053-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ПУГАЧІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Пивовар Майя Миколаївна 380984203324, pugachevka-detdom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Згідно п. 4 Ст. 35.: «Умови переговорної процедури закупівлі» Розділ VI ЗУ «Про публічні закупівлі» - застосовуються, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації». Тендер відмінено двічі через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість: 202 500.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (торфобрикет)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 90 тонни
Період постачання 17.06.2019 - 20.07.2019
Місце постачання 11571, Україна, Житомирська область, с.Березневе, Центральна,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "ВІ-ТОР"

Оскарження: 06.06.2019 11:36 - 17.06.2019 00:00
Ціна пропозиції 202 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.06.2019 11:38
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 4fb311ad1bf54a0a843b13ecd8a7c0b2
Ідентифікатор договору: UA-2019-06-06-001053-b-a1
Постачальник: Приватне підприємство "ВІ-ТОР"
Номер договору: 145
Сума договору: 202 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.06.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 18.06.2019 09:00
Статус:
Розірваний
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s