-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільний автобус
Тендер Prozorro UA-2019-06-04-002383-b
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Торги не відбулися
1 731 571.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 657.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 657.85 UAH
Номер:
be37b24a6d294bd298307d384737f0d1
Внутрішній номер закупівлі:
3438001
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-04-002383-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ САКСАГАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ П'ЯТИХАТСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42268943
-
Адреса:
52173, Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський р-н, с. Саксагань, вул. Центральна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслана Ярославівна Порицька +380987089645 rporitska@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 731 571.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 657.85 UAH
Період уточнення:
04.06.2019 15:16 - 09.06.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2019 15:16 - 19.06.2019 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільний автобус
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 15.08.2019
Місце постачання
52173, Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський р-н, с. Саксагань, вул. Центральна, буд. 14
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТРАК - БАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41894173
-
Контактна особа:
Гончарук Анатолій +380638363863 truck1bus@gmail.com
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ Б. ВИШНЕВЕЦЬКОГО, будинок 95, квартира 28
Початкова пропозиція
1 731 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 731 000.00 UAH з ПДВ
Документи
20
Скарги
0