• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Світильник операційний - 1 од.

Завершена

400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер: fb4db462468b446ea68a3c8e0dc3181e
Внутрішній номер закупівлі: 3437109
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-06-04-000660-a   
Замовник: Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Беденок Лілія Василівна +380442840879 doztender@ukr.net http://health.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.06.2019 15:30 - 10.06.2019 18:00
Період прийому пропозицій: 04.06.2019 15:30 - 20.06.2019 18:00
Аукціон: 21.06.2019 12:26 - 21.06.2019 12:47
Період кваліфікації: 21.06.2019 12:47 - 01.07.2019 12:17
Період завантаження договору: 21.06.2019 12:47 - 11.07.2019 12:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴400 000.00 Світильник операційний - 1 од.