-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Автовишка ГАЗ 3309 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2019-06-03-000565-c
Завершена
1 750 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b4226ebd7dde4a6883b5c2453573cc0d
Внутрішній номер закупівлі:
3432813
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-03-000565-c
Замовник:
КП Наше село
×
-
Код ЄДРПОУ:
33803191
-
Адреса:
67654, Україна, Одеська область, Маяки, вул Пушкіна 87
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тарасевич Сергій Михайлович +380485233073 nashe-selo@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до Звітів про результати проведення процедури закупівлі № UA-2019-04-10-001388-a від 10.04.2019р. та № UA-2019-05-02-000085-cвід 02.05.2019р. Автовишка ГАЗ 3309(або еквівалент) (ДК 021:2015 – 34140000- 0) Великовантажні мототранспортні засоби були відмінені процедури закупівлі (відкриті торги) через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Оскільки потреба у закупівлі залишається, було прийнято рішення про необхідність проведення переговорної процедури закупівлі відповідно до п. 4, ч. 2, ст. 35 Закону (якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації)
Очікувана вартість:
1 750 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автовишка ГАЗ 3309 (або еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.06.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Укрспецавтоінвест"
Оскарження: 03.06.2019 16:01 - 14.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40834244
-
Контактна особа:
Сахневич Борис Валерійович 067 3174517
-
Адреса:
02121, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Автопаркова 5
Оскарження: 03.06.2019 16:01 - 14.06.2019 00:00
Ціна пропозиції
1 680 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.06.2019 16:09
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a4797e84362c4b64b27804a24cabceb2
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-03-000565-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Укрспецавтоінвест"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40834244
-
Контактна особа:
Сахневич Борис Валерійович 067 3174517
-
Адреса:
02121, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Автопаркова 5
Номер договору:
№15
Сума договору:
1 680 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
14.06.2019 00:00
Статус:
Підписаний