• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Сучасні меблі для початкових класів

Завершена

1 354 185.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 770.93 UAH
Номер: 1f79f9a786304447915aa1cff434675a
Внутрішній номер закупівлі: 3420472
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-29-000502-a   
Замовник: Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
Контактна особа: Соколовська Тетяна Андріївна +380484121185 buh.rayoo@gmail.com http://rvoizmail.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 354 185.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 770.93 UAH
Період уточнення: 29.05.2019 14:32 - 04.06.2019 14:36
Період прийому пропозицій: 29.05.2019 14:32 - 14.06.2019 14:36
Аукціон: 18.06.2019 14:22 - 18.06.2019 14:49
Період кваліфікації: 18.06.2019 14:49 - 20.06.2019 09:23
Період завантаження договору: 18.06.2019 14:49 - 08.07.2019 14:49

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сучасні меблі для початкових класів
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 340 штуки
Період постачання до 01.08.2019
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, пр-т. Суворова, 62 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ДІОЛ ТРЕЙД"

Оскарження: 18.06.2019 14:49 - 01.07.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 292 290.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 190 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.06.2019 09:23
Документи 20
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ГАМАЮН"
Початкова пропозиція 1 251 642.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 251 642.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 31
Скарги 0
ТОВ "Меблі-Техностиль"
Початкова пропозиція 1 309 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 309 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 48
Скарги 0

Контракти

Номер: ad3c06234d064f799335b1e9b861b27e
Ідентифікатор договору: UA-2019-05-29-000502-a-c1
Постачальник: ПП "ДІОЛ ТРЕЙД"
Номер договору: 218
Сума договору: 1 190 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.07.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 01.07.2019 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
pdf
додаткова угода продление сроков.pdf
pdf
додаткова угода 2.pdf
pdf
додаткова угода 3 подовження строку поставки до 02 вересня.p...
p7s
sign.p7s