• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Мультимедійне обладнання: інтерактивна система

Торги відмінено

405 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 050.00 UAH
Номер: f79976e4cbd64370b14044736470ab91
Внутрішній номер закупівлі: 3415305
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-28-000548-c   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської районної державної адміністрації
Контактна особа: Берегова Олеся Віталіївна 380682472547 olesya1beregova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 405 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 050.00 UAH
Період уточнення: 28.05.2019 11:40 - 02.06.2019 16:00
Період прийому пропозицій: 28.05.2019 11:40 - 12.06.2019 16:00
Аукціон: з 13.06.2019 12:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мультимедійне обладнання: інтерактивна система
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 10 штуки
Період постачання до 25.08.2019
Місце постачання 37000, Україна, Полтавська область, Пирятин, вул. Соборна,42 На карті

Інформація про скасування

Номер: a410564fcce04f57beb53369cf78bbd0
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів.
Дата опублікування: 28.05.2019 14:52
Статус:
Виконано