-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги, пов'язані зі системами та підтримкою (Супровід та обслуговування програмних модулів "Пайова участь", "Інвестиційні об'єкти")
Тендер Prozorro UA-2019-05-27-001180-b
Послуги, пов'язані зі системами та підтримкою (Супровід та обслуговування програмних модулів "Пайова участь", "Інвестиційні об'єкти")
Завершена
560 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 800.00 UAH
Номер:
02a91c8e1f164a2695f88a3ba465b3a1
Внутрішній номер закупівлі:
3410881
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-27-001180-b
Замовник:
Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
04633423
-
Адреса:
01044, Україна, Київська область, Київ, Хрещатик,36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ломінська Ольга Ігорівна 380442026081 tender@guekmda.gov.ua http://kievcity.gov.ua/content/69_departament-ekonomiky-ta-investytsij.html
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
560 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 800.00 UAH
Період уточнення:
27.05.2019 16:01 - 01.06.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2019 16:01 - 11.06.2019 17:00
Аукціон:
12.06.2019 12:59 - 12.06.2019 13:20
Період кваліфікації:
12.06.2019 13:20 - 13.06.2019 16:47
Період завантаження договору:
12.06.2019 13:20 - 02.07.2019 13:20
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги, пов'язані зі системами та підтримкою (Супровід та обслуговування програмних модулів "Пайова участь", "Інвестиційні об'єкти")
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДАБЛ Ю СІ ТІ КОМПАНІ"
Оскарження: 12.06.2019 13:20 - 24.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40222290
-
Контактна особа:
ТОВ ДАБЛ Ю СІ ТІ КОМПАНІ +380673336188 info@wct.com.ua
-
Адреса:
02660, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОТКАЦЬКА, будинок 87, офіс 15
Оскарження: 12.06.2019 13:20 - 24.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
558 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
558 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.06.2019 16:47
Документи
46
Скарги
0
Товариство з Обмеженою Відповідальністю ЕФ ДІ АЙ КАМПАНІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37770359
-
Контактна особа:
Козлов Микола Володимирович 380443370391, 380443370391 info@fdi.net.ua
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 62
Початкова пропозиція
559 176.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
559 176.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
a7b503ec5df84e618f633f67e9eeb506
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-27-001180-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ДАБЛ Ю СІ ТІ КОМПАНІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40222290
-
Контактна особа:
ТОВ ДАБЛ Ю СІ ТІ КОМПАНІ +380673336188 info@wct.com.ua
-
Адреса:
02660, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОТКАЦЬКА, будинок 87, офіс 15
Номер договору:
ПАІ/2019
Сума договору:
669 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
558 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 29.02.2020 00:00
Дата підписання:
25.06.2019 10:00
Статус:
Виконаний