-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з виготовлення та доставки архівних боксів
Тендер Prozorro UA-2019-05-25-000053-a
Послуги з виготовлення та доставки архівних боксів
Завершена
4 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 22 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 22 500.00 UAH
Номер:
be4179a1321c4596a2072ad467eca75f
Внутрішній номер закупівлі:
3406954
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-25-000053-a
Замовник:
Центральна виборча комісія
×
-
Код ЄДРПОУ:
21661450
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Залізняк +380442568187 zalizniakgo@cvk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44617100-9 Картонні коробкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.05.2019 19:13 - 14.06.2019 19:15
Період прийому пропозицій:
25.05.2019 19:13 - 24.06.2019 19:15
Період прекваліфікації:
24.06.2019 19:16 - 02.07.2019 00:00
Аукціон:
02.07.2019 13:30 - 02.07.2019 13:51
Період кваліфікації:
02.07.2019 13:51 - 02.07.2019 20:22
Період завантаження договору:
02.07.2019 13:51 - 22.07.2019 13:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 500 000.00 Послуги з виготовлення та доставки архівних боксів