• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Столярні вироби (Протипожежні двері)

Торги не відбулися

357 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 786.00 UAH
Номер: c0a760527a244778a03e6cc22c2980a4
Внутрішній номер закупівлі: 3406433
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-24-003072-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕЗПЕЧНА ТА ІННОВАЦІЙНА ОСВІТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олександр Риндін +380980692098 kp.bio@dhp.dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 357 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 786.00 UAH
Період уточнення: 24.05.2019 16:46 - 31.05.2019 18:00
Період прийому пропозицій: 24.05.2019 16:46 - 10.06.2019 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протипожежні двері
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 47 штуки
Період постачання до 23.08.2019
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, Дислокація закладів згідно Додатку 2, що є невід’ємною частиною Договору На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП "АЯКС"
Початкова пропозиція 352 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
352 500.00 UAH з ПДВ
Документи 48
Скарги 0