-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Електричні побутові прилади
Тендер Prozorro UA-2019-05-24-002437-a
Торги не відбулися
112 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 95.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 95.00 UAH
Номер:
cd8128984d324f96a0c4ee8ee32e902c
Внутрішній номер закупівлі:
3405560
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-24-002437-a
Замовник:
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України
×
-
Код ЄДРПОУ:
19326017
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Любінська 217 а/с 3983
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Мізерак +380322972624 mizerak_im@uksatse.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
112 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.05.2019 15:15 - 14.06.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
24.05.2019 15:15 - 24.06.2019 17:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴93 000.00 Електричні побутові прилади в асортименті
- Лот №2 ₴19 000.00 Електричні побутові прилади для Буфету та Будинку вихідного дня