-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація участі м. Києва у Smart City Expo World Congress 2019 в м. Барселона код за ДК 021:2015: (CPV) «Єдиний закупівельний словник» – 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Тендер Prozorro UA-2019-05-24-000337-a
Організація участі м. Києва у Smart City Expo World Congress 2019 в м. Барселона код за ДК 021:2015: (CPV) «Єдиний закупівельний словник» – 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Завершена
3 200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
2096c0380fe94511baff34c0485dab52
Внутрішній номер закупівлі:
3402464
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-24-000337-a
Замовник:
Департамент інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40918711
-
Адреса:
01044, Україна, Київська область, Київ, Хрещатик, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Полонська Олена Юріївна 380443667457 olena.polonska@kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», переговорна процедура закупівлі застосовується, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
3 200 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Організація участі м. Києва у Smart City Expo World Congress 2019 в м. Барселона код за ДК 021:2015: (CPV) «Єдиний закупівельний словник» – 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "КНП Компані"
Оскарження: 24.05.2019 10:05 - 04.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41781314
-
Контактна особа:
Марковський Олексій 380993520786 knp.company22@gmail.com
-
Адреса:
03189, Україна, Київська область, Київ, Броварський, буд. 5, корп. И, к. 43
Оскарження: 24.05.2019 10:05 - 04.06.2019 00:00
Ціна пропозиції
3 180 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.05.2019 10:08
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
adcc847970f94a63987879db226f24f2
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-24-000337-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КНП Компані"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41781314
-
Контактна особа:
Марковський Олексій 380993520786 knp.company22@gmail.com
-
Адреса:
03189, Україна, Київська область, Київ, Броварський, буд. 5, корп. И, к. 43
Номер договору:
22
Сума договору:
3 180 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
07.06.2019 15:00
Статус:
Розірваний