-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (послуги з перевезення підручників)
Тендер Prozorro UA-2019-05-23-000754-a
Торги не відбулися
646 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 230.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 230.00 UAH
Номер:
936ae6547cdc4d78b03088d299bf3ca8
Внутрішній номер закупівлі:
3397921
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-23-000754-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75,А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Вікторівна Соклакова +380967428389 soklakova@dhp.dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
646 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 230.00 UAH
Період уточнення:
23.05.2019 11:21 - 28.05.2019 19:00
Період прийому пропозицій:
23.05.2019 11:21 - 07.06.2019 19:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з перевезення підручників
Кількість
380000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, навчальні заклади освіти
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДНІПРОКНИГА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35339016
-
Контактна особа:
Ольга Ремова +380675681717 dneprokniga@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, проспект Карла Маркса, буд. 60
Початкова пропозиція
646 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
646 000.00 UAH з ПДВ
Документи
29
Скарги
0