• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Шкільні меблі: лот №1 Шкільні меблі для НУШ, лот №2 Приладдя та дидактичний матеріал для НУШ

Завершена

695 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 2 220.00 UAH
Номер: 0183f70cf57f481fa6517394841049ca
Внутрішній номер закупівлі: 3390438
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-21-001752-c   
Замовник: Управління освіти та культури БМР
Контактна особа: Іваньо Вікторія Степанівна +380505437165 osvita_kultura_bmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 695 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.05.2019 16:47 - 26.05.2019 18:00
Період прийому пропозицій: 21.05.2019 16:47 - 05.06.2019 18:00
Аукціон: 06.06.2019 14:41 - 06.06.2019 15:08
Період кваліфікації: 06.06.2019 15:08 - 13.06.2019 11:07
Період завантаження договору: 11.06.2019 13:57 - 01.07.2019 13:57

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴473 600.00 лот №1 Шкільні меблі для НУШ
  • Лот №2 ₴222 000.00 лот №2 Приладдя та дидактичний матеріал для НУШ