-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-05-20-001051-b
2-й клас, 2 оператори розподілу (ТОВ "ЛЕО", ДП "Регіональні електричні мережі")
Завершена
19 638 533.52
UAH з ПДВ
Номер:
6cba5694edc44db898fdcaef7d5b59c8
Внутрішній номер закупівлі:
3384258
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-20-001051-b
Замовник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська обл., Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ІМ. В.СОСЮРИ, будинок 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Федак Олена +380645174362 lisvoda.omts@gmail.com http://lisvoda.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Тендерним комітетом двічі оголошувалися відкриті торги на закупівлю за ДК 021:2015-09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія), 9 194 070 кВт год, очікуваною вартістю 19 638 533,52 грн. з ПДВ: оголошення № UA-2019-03-07-000747-b, № UA-2019-04-09-000794-c. Закупівлі перейшли в статус неуспішних з підстав відсутності достатньої кількості пропозицій для проведення аукціону. Торги по зазначених закупівлях відмінено на підставі абз.5 ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі», рішення тендерного комітету, оформлені протоколами № 104 від 08.04.2019 та № 141 від 10.05.2019. Відповідно до ч.1 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі – це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Враховуючи, що тендерним комітетом ЛКСП «Лисичанськводоканал» по зазначених закупівлях торги було двічі відмінено у зв`язку з відсутністю достатньої для проведення аукціону кількості учасників, на підставі п. 4 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник цілком правомірно може застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі. Відповідно до ч. 3 ст. 35 Закону Замовник має право укласти договір про закупівлю електричної енергії за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через п’ять днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі.
Очікувана вартість:
19 638 533.52 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпередоплата до 25 числа місяця, що передує розрахунковому періоду
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях25 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
1000000 Кіловат-година
Період постачання
01.06.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРА СХІД"
Оскарження: 20.05.2019 15:48 - 26.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42010964
-
Контактна особа:
Богодух О.В. +380646122807
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська обл., Старобільськ, пл. Базарна
Оскарження: 20.05.2019 15:48 - 26.05.2019 00:00
Ціна пропозиції
18 976 560.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.05.2019 15:52
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
5e96df8b1cb14e0d84964f69c89fb99f
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-20-001051-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРА СХІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42010964
-
Контактна особа:
Богодух О.В. +380646122807
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська обл., Старобільськ, пл. Базарна
Номер договору:
29-ЛС
Сума договору:
18 976 560.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
15 813 800.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.05.2019 00:00 - 31.01.2020 00:00
Дата підписання:
27.05.2019 00:00
Статус:
Виконаний