-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 -50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуго-вування техніки (послуга: «Капітальний ремонт крана козлового К100-31-Б»)
Тендер Prozorro UA-2019-05-20-000288-b
Код ДК 021:2015 -50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуго-вування техніки (послуга: «Капітальний ремонт крана козлового К100-31-Б») (згідно з Технічним завданням)
Торги відмінено
1 500 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 9 100.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 9 100.00 UAH
Номер:
cdde601549e74c9da53b15da33f87569
Внутрішній номер закупівлі:
3381905
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-20-000288-b
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька обл., Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Скільсара Наталія Степанівна +380613955781 OOTP52555@MGW.NPP.ZP.UA http://npp.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 100.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
45 000.00 UAH
Період уточнення:
20.05.2019 11:22 - 27.05.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2019 11:22 - 06.06.2019 09:00
Аукціон:
07.06.2019 12:35 - 07.06.2019 13:02
Період кваліфікації:
07.06.2019 13:02 - 01.08.2019 10:06
Період завантаження договору:
01.08.2019 09:43 - 21.08.2019 09:43
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата наданих послуг за договором здійснюється за фактично наданий обсяг послуг протягом 45 (сорока п’яти) календарних днів з моменту підписання Сторонами акту здачі-приймання наданих послуг шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 -50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуго-вування техніки (послуга: «Капітальний ремонт крана козлового К100-31-Б») (джерело фінансування: кошти підприємства)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.07.2019 - 30.11.2019
Інформація про скасування
Номер:
8d38f19729804bc7ab8aacd493485805
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
абз.2 ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015
Дата опублікування:
15.08.2019 10:49
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "Южмормонтаж"
Оскарження: 01.08.2019 09:43 - 12.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14122468
-
Контактна особа:
Сергій Бардачов +380502272039,+380552470087 umm@umm.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ОСТРІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 5
Оскарження: 01.08.2019 09:43 - 12.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 447 200.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
999 999.00 UAH без ПДВ
Документи
37
Скарги
0
ТОВ "ДІАКОНТ"
Оскарження: 27.06.2019 10:05 - 08.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33870520
-
Контактна особа:
Николай Дроган +30675071553 apacer69@ukr.net
-
Адреса:
08170, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Віта-Поштова, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 33
Оскарження: 27.06.2019 10:05 - 08.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 500 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 000 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Скасовано
01.08.2019 09:43
Документи
24
Скарги
0
ООО "ЗПММК"
Оскарження: 27.06.2019 10:09 - 08.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33700560
-
Контактна особа:
ООО "ЗПММК" +38061287-07-97 zavod.pmmk@mail.ru http://www.zpmmk.com
-
Адреса:
Україна, г. Запорожье, ул. Кривая Бухта 89а
Оскарження: 27.06.2019 10:09 - 08.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 480 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 480 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Скасовано
01.08.2019 09:43
Документи
28
Скарги
1
Контракти
Номер:
649cf36b86564f399fcda63627426a76
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-20-000288-b-c2
Постачальник:
ПрАТ "Южмормонтаж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14122468
-
Контактна особа:
Сергій Бардачов +380502272039,+380552470087 umm@umm.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ОСТРІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 5
Сума договору:
999 999.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації