-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Установка проливна АС-П (переносна) або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2019-04-15-002406-a
Торги не відбулися
145 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 450.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 450.00 UAH
Номер:
34bdd108339544968e12555541c241ca
Внутрішній номер закупівлі:
3380383
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-15-002406-a
Замовник:
Державне підприємство "Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568354
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Свободи, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Банах +380382720848 pev2@csmc-ua.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 450.00 UAH
Період уточнення:
15.04.2019 20:01 - 22.04.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
15.04.2019 20:01 - 02.05.2019 15:00
Аукціон:
03.05.2019 11:45 - 03.05.2019 12:12
Період кваліфікації:
03.05.2019 12:12 - 07.05.2019 17:30
Умови оплати:
підписання договору - 50%
- Подіяпідписання договору
- Опис50% від загальної вартості договору
- Розмір50%
- ТипАванс
- Період у днях20 банківські дні
інша подія - 30%
- Подіяінша подія
- ОписПротягом 40 банківських днів з дати проведення першого платежу (30% від загальної вартості договору)
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях40 банківські дні
інша подія - 20%
- Подіяінша подія
- Опис20% від загальної вартості договору протягом 15 банківських днів після підписання акту приймання-передачі товару / накладної
- Розмір20%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Установка проливна АС-П (переносна) або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Свободи будинок 7
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОСТ ЛАБС"
Оскарження: 03.05.2019 12:12 - 18.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42894986
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОСТ ЛАБС" +380663190084 info@bostlabs.com.ua http://bostlabs.com.ua
-
Адреса:
Україна, 01133, м.Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 26
Оскарження: 03.05.2019 12:12 - 18.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
110 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
110 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.05.2019 17:21
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "ТЕХНОЕТАЛОН"
Оскарження: 07.05.2019 17:21 - 18.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37787844
-
Контактна особа:
Григорий +380443792247,+380443792247,+380500364724,+380984400835,+380950678162 tehnoetalon@i.ua
-
Адреса:
02095, Україна, Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 9 ЛІТЕРА А, офіс 369
Оскарження: 07.05.2019 17:21 - 18.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
144 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
144 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.05.2019 17:26
Документи
22
Скарги
0
ТОВ «Системи та Технології»
Оскарження: 07.05.2019 17:26 - 18.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36698586
-
Контактна особа:
Ніколаєв Максим Анатолійович 084445970720, m.nikolaev@s-t.com.ua
-
Адреса:
04074, Україна, Київська область, Київ, вул. Коноплянська, 18
Оскарження: 07.05.2019 17:26 - 18.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
144 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
144 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.05.2019 17:30
Документи
14
Скарги
0