-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво адмінбудівлі по вул. Полтавській, 2 в м. Кобеляки, Полтавської області.
Тендер Prozorro UA-2019-05-17-001422-a
Завершена
14 782 999.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 0.30 UAH
мін. крок: 0% або 0.30 UAH
Номер:
32f43620992c437fad248a8a78858a18
Внутрішній номер закупівлі:
3373734
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-17-001422-a
Замовник:
1 державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38276829
-
Адреса:
36034, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. ПОЛОВКА, 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жовтобрюх Олександр +380667326001 1dprz@pl.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45216000-4 Будівництво будівель правоохоронних органів та органів охорони громадського порядку чи служб надзвичайних ситуацій і будівель та приміщень військового призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
14 782 999.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
0.30 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
73 915.00 UAH
Період уточнення:
17.05.2019 13:38 - 24.05.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
17.05.2019 13:38 - 03.06.2019 09:00
Аукціон:
04.06.2019 15:50 - 04.06.2019 16:11
Період кваліфікації:
04.06.2019 16:11 - 11.06.2019 18:34
Період завантаження договору:
04.06.2019 16:11 - 24.06.2019 16:11
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво адмінбудівлі пожежного депо по вул. Полтавська, 2, в м. Кобеляки, Полтавської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ"ЄВРО ЕЛІТ БУД"
Оскарження: 04.06.2019 16:11 - 22.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41970636
-
Контактна особа:
Мартосенко ЄвгенІЙ Олексійович +380675351117 evrobud418@gmail.com
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Заводська , 12 , к.303
Оскарження: 04.06.2019 16:11 - 22.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
13 739 894.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 739 894.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.06.2019 18:34
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "ЕКОБУДЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39951326
-
Контактна особа:
Сергій Пермінов +380502518237 ekobudenergo@ukr.net
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. НЕБЕСНОЇ СОТНІ, будинок 74, квартира 79
Початкова пропозиція
14 102 516.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
14 102 516.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
37
Скарги
0
Контракти
Номер:
2c73beb699714bffa5b50bf49d23016c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-17-001422-a-b1
Постачальник:
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ"ЄВРО ЕЛІТ БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41970636
-
Контактна особа:
Мартосенко ЄвгенІЙ Олексійович +380675351117 evrobud418@gmail.com
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Заводська , 12 , к.303
Номер договору:
№ 130
Сума договору:
13 739 894.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
11 449 912.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.07.2019 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
01.07.2019 16:29
Статус:
Підписаний