-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
канцелярські товари
Тендер Prozorro UA-2019-05-10-000170-c
Завершена
449 491.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 293.91 UAH
мін. крок: 0.1% або 293.91 UAH
Номер:
e6f2a6e2db1e472b8f37f234d0ab0eb0
Внутрішній номер закупівлі:
3371437
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-10-000170-c
Замовник:
Департамент реєстраційних послуг Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40302133
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Олександрівська, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ветушко Максим Юрійович +380612288860 drp.tender@gmail.com http://drp.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
449 491.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
293.91 UAH
Період уточнення:
10.05.2019 10:00 - 15.05.2019 10:04
Період прийому пропозицій:
10.05.2019 10:00 - 25.05.2019 10:04
Аукціон:
27.05.2019 14:43 - 27.05.2019 15:16
Період кваліфікації:
27.05.2019 15:16 - 03.06.2019 13:50
Період завантаження договору:
29.05.2019 15:51 - 18.06.2019 15:51
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
канцелярські товари
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69000, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Олександрівська, 84, 5й поверх (а також за іншими адресами замовника у місті Запоріжжя, відповідно до умов проекту договору)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Торговий дім "Велес опт"
Оскарження: 27.05.2019 15:16 - 09.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31473888
-
Контактна особа:
ТОВ "Торговий дім "Велес опт" +380612138860 office@velesopt.com.ua http://velesopt.com.ua
-
Адреса:
Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, 69063, м. Запоріжжя, вул. Ілліча, буд. 31, літ. "В"
Оскарження: 27.05.2019 15:16 - 09.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
377 312.04 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
377 312.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.05.2019 12:34
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
Оскарження: 29.05.2019 12:34 - 09.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
25394112
-
Контактна особа:
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР" 067-214-34-57 STAROVIR@UKRPAPIR.COM.UA http://ukrpapir.com.ua/
-
Адреса:
04073, Україна, Київська обл., Київ, ВУЛ.КУРЕНІВСЬКА, будинок 2-Б
Оскарження: 29.05.2019 12:34 - 09.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
430 030.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
430 030.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.05.2019 15:51
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "СВІКОМ"
Оскарження: 29.05.2019 15:51 - 14.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37167117
-
Контактна особа:
ТОВ "СВІКОМ" +380612282501 degtyareva.o@svikom.zp.ua http://svitok.ua
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ВОЛГОГРАДСЬКА, будинок 27
Оскарження: 29.05.2019 15:51 - 14.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
444 155.22 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
444 155.22 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.06.2019 13:50
Документи
29
Скарги
0
ФОП МІРОШНИЧЕНКО ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2731114231
-
Контактна особа:
Мірошниченко Юрій Петрович 380612282515, 380612282515 uriy.m1974@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, ВУЛ.ВОЛГОГРАДСЬКА, будинок 26
Початкова пропозиція
449 482.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
449 482.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
0fb6775ac98a44dfa4c5b0dd08500db6
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-10-000170-c-a1
Постачальник:
ТОВ "СВІКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37167117
-
Контактна особа:
ТОВ "СВІКОМ" +380612282501 degtyareva.o@svikom.zp.ua http://svitok.ua
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ВОЛГОГРАДСЬКА, будинок 27
Номер договору:
60
Сума договору:
444 155.22 UAH з ПДВ
Сума договору:
370 129.35 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
14.06.2019 00:00
Статус:
Виконаний