-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
пасажирський мікроавтобус (б/у)
Тендер Prozorro UA-2019-05-17-000518-b
Торги не відбулися
1 150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 3 450.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 3 450.00 UAH
Номер:
7fa2b805f48441c7b973ba8e15d0dede
Внутрішній номер закупівлі:
3371237
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-17-000518-b
Замовник:
Відділ освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408361
-
Адреса:
08440, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький р-н, с.Велика Каратуль,вул.Сахна, 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бут Людмила Миколаївна +380456751674 raykab@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 150 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 450.00 UAH
Період уточнення:
17.05.2019 11:32 - 23.05.2019 11:36
Період прийому пропозицій:
17.05.2019 11:32 - 02.06.2019 11:36
Аукціон:
03.06.2019 11:14 - 03.06.2019 11:35
Період кваліфікації:
03.06.2019 11:35 - 10.06.2019 14:45
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
пасажирський мікроавтобус (б/у)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, м.Переяслав-Хм., вул.І.Мазепи 6/2, районний методичний кабінет
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТРЕВЕЛ-КОМПАНІ"
Оскарження: 03.06.2019 11:35 - 21.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42995777
-
Контактна особа:
Єгор Чорнокінь +380673288145 travel_company@ukr.net
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ГРЕЦЬКА, будинок 42
Оскарження: 03.06.2019 11:35 - 21.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 146 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 146 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.06.2019 14:42
Документи
7
Скарги
0
ФОП "БАРТКО ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ"
Оскарження: 10.06.2019 14:42 - 21.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3041318274
-
Контактна особа:
Олександр Бартко +380997047651 sasha080483@ukr.net
-
Адреса:
21019, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВА, будинок 1
Оскарження: 10.06.2019 14:42 - 21.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 150 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 150 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.06.2019 14:45
Документи
5
Скарги
0