• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Установка проливна АС-50(80) або еквівалент)

Торги не відбулися

905 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 050.00 UAH
Номер: 16ce8daf0ccf4fc6af50dff786fdfc2e
Внутрішній номер закупівлі: 3368147
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-04-15-002398-a   
Замовник: Державне підприємство "Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
Контактна особа: Олег Банах +380382720848 pev2@csmc-ua.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 905 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 050.00 UAH
Період уточнення: 15.04.2019 19:34 - 22.04.2019 15:00
Період прийому пропозицій: 15.04.2019 19:34 - 02.05.2019 15:00
Аукціон: 03.05.2019 11:11 - 03.05.2019 11:32
Період кваліфікації: 03.05.2019 11:32 - 06.05.2019 17:58
Умови оплати:
підписання договору - 50%
інша подія - 30%
інша подія - 20%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Установка проливна АС-50(80) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Свободи будинок 7 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕХНОЕТАЛОН"

Оскарження: 03.05.2019 11:32 - 17.05.2019 00:00
Початкова пропозиція 904 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
904 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.05.2019 17:56
Документи 22
Скарги 0
ТОВ «Системи та Технології»

Оскарження: 06.05.2019 17:56 - 17.05.2019 00:00
Початкова пропозиція 905 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
905 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.05.2019 17:58
Документи 14
Скарги 0