-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з виготовлення оригінал-макетів національних стандартів
Тендер Prozorro UA-2019-04-22-000850-b
Завершена
217 324.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 2 000.00 UAH
Номер:
a96e90a17e0f4dd8a3cb8124ea23e650
Внутрішній номер закупівлі:
3364864
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-22-000850-b
Замовник:
ДП Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32595752
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, 03115 м.Київ, вул.Святошинська,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гіптенко Ольга Миколаївна +380444523396 giptenko2903@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
217 324.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
22.04.2019 14:28 - 05.05.2019 14:33
Період прийому пропозицій:
22.04.2019 14:28 - 15.05.2019 14:33
Аукціон:
16.05.2019 11:57 - 16.05.2019 12:36
Період кваліфікації:
16.05.2019 12:36 - 21.05.2019 09:49
Період завантаження договору:
20.05.2019 17:20 - 09.06.2019 17:20
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з виготовлення оригінал-макетів національних стандартів
Кількість
36 штуки
Період постачання
до 31.08.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дмитрук В.В.
Оскарження: 16.05.2019 12:36 - 31.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2855515545
-
Контактна особа:
Дмитрук Вероніка Володимирівна +380967150082 veronikadmitruk@gmail.com
-
Адреса:
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр.Поля, 42/187
Оскарження: 16.05.2019 12:36 - 31.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
137 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
104 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.05.2019 17:20
Документи
6
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ""ВИДАВНИЦТВО "ФОРТ"
Оскарження: 20.05.2019 17:20 - 01.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14073132
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ""ВИДАВНИЦТВО "ФОРТ" +380638440794 susla@fort.kharkiv.com http://www.fort.kharkiv.com/
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська обл., Харків, пр. Леніна, 58, к.505
Оскарження: 20.05.2019 17:20 - 01.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
210 204.96 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
126 984.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.05.2019 09:49
Документи
13
Скарги
0
КП "ЖККГВ "Полісся" ЖОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13545505
-
Контактна особа:
Тетяна Безверха +380677189785 polis333@ukr.net
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Шевченка, будинок 18А
Початкова пропозиція
179 965.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
128 985.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "ЕН.ЕР.ДЖI. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36960254
-
Контактна особа:
Пыхтин Максим Александрович +380675218377 max@energee.com.ua
-
Адреса:
49050, Україна, Дніпропетровська, Дніпро, пр. Гагаріна, 115, оф. 3
Початкова пропозиція
181 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
181 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОГОС-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41817408
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОГОС-СЕРВІС" +380985692949 Logos.serviss@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 61093, Харківська обл., місто Харків, ПРОВУЛОК ПОЛЗУНОВА, будинок 6/10, квартира 64
Початкова пропозиція
215 987.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
215 987.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
8aec864ca63e4afc9a1fcfcd5d7beb47
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-22-000850-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ""ВИДАВНИЦТВО "ФОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14073132
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ""ВИДАВНИЦТВО "ФОРТ" +380638440794 susla@fort.kharkiv.com http://www.fort.kharkiv.com/
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська обл., Харків, пр. Леніна, 58, к.505
Номер договору:
50/1.5
Сума договору:
126 984.96 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
03.06.2019 00:00
Статус:
Виконаний