-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мікроавтобус
Тендер Prozorro UA-2019-04-23-000664-b
Мікроавтобус для перевезення від 10 до 12 осіб
Торги не відбулися
1 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 000.00 UAH
Номер:
3dffc2c8521a4d1baa6954c72e2448b1
Внутрішній номер закупівлі:
3364295
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-23-000664-b
Замовник:
КРАМАТОРСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ГАЙОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23984683
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андреєва Ірина Анатоліївна 380995321510 irishadamaskina@ukr.net http://gayok.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 000.00 UAH
Період уточнення:
23.04.2019 10:30 - 03.05.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2019 10:30 - 13.05.2019 00:00
Аукціон:
13.05.2019 11:08 - 13.05.2019 11:29
Період кваліфікації:
13.05.2019 11:29 - 20.05.2019 15:21
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мікроавтобус для перевезення від 10 до 12 осіб
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.06.2019
Місце постачання
84301, Україна, Донецька область, Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 4
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Сучасні вантажівки"
Оскарження: 13.05.2019 11:29 - 27.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36085246
-
Контактна особа:
Катерина Курида +380672350988,+380444960000 e.kurida@avtek.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська область, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 13/1, кімната 204
Оскарження: 13.05.2019 11:29 - 27.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 080 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 080 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.05.2019 15:14
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "АВТОГРУПП"
Оскарження: 16.05.2019 15:14 - 31.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39037593
-
Контактна особа:
ТОВ "АВТОГРУПП" +380986570970 groupauto@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 08132, Україна, Київська обл., Києво – Святошинський р-н., м. Вишневе, вул. Жовтнева 39, кв.57
Оскарження: 16.05.2019 15:14 - 31.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 152 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 152 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.05.2019 15:21
Документи
8
Скарги
0