-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Штормовий одяг (костюми)
Тендер Prozorro UA-2019-05-16-002067-a
Штормовий одяг (парадна форма чорна(кітель та брюки)
Завершена
421 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 109.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 109.25 UAH
Номер:
cd308f2b66a440a0a4a82eb7cefea654
Внутрішній номер закупівлі:
3363565
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-16-002067-a
Замовник:
КЗ"ЗОЛ"Захисник"ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25821241
-
Адреса:
69013, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, Запорожье ул.Военстрой,570
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Єфіменко +380960722905 zahisnik2000@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18220000-7 Штормовий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
421 850.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.05.2019 14:34 - 22.05.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
16.05.2019 14:34 - 01.06.2019 00:00
Аукціон:
03.06.2019 12:49 - 03.06.2019 13:16
Період кваліфікації:
03.06.2019 13:16 - 06.06.2019 14:44
Період завантаження договору:
03.06.2019 13:16 - 23.06.2019 13:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴421 850.00 Штормовий одяг (костюми)