-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лазерний симулятор двостороннього вогневого контакту
Тендер Prozorro UA-2019-05-15-000713-c
Завершена
900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
Номер:
a8381be3464d4d3cbb8968261ea281a4
Внутрішній номер закупівлі:
3356355
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-15-000713-c
Замовник:
Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька обл., Хмельницький, м. Хмельницький, вул. Шевченка, буд. 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максимова Олена Віталіївна +380987344493 tendernadpsu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 000.00 UAH
Період уточнення:
15.05.2019 16:05 - 27.05.2019 06:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2019 16:05 - 06.06.2019 06:00
Аукціон:
07.06.2019 13:22 - 07.06.2019 13:43
Період кваліфікації:
07.06.2019 13:43 - 12.06.2019 14:30
Період завантаження договору:
07.06.2019 13:43 - 27.06.2019 13:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лазерний симулятор двостороннього вогневого контакту
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП МОРОЗ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ
Оскарження: 07.06.2019 13:43 - 23.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2818817338
-
Контактна особа:
Мороз Віктор Вікторович +380958443553 morozz.viktor.01@gmail.com
-
Адреса:
37560, Україна, Полтавська обл., Лубенський район, село Оріхівка, ВУЛИЦЯ КІЛЬЦЕВА буд. 20
Оскарження: 07.06.2019 13:43 - 23.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
898 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
872 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.06.2019 14:30
Документи
19
Скарги
0
ТОВ "ПРАПОРЩИК ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38966394
-
Контактна особа:
Ісаков Борис В`ячеславович +380639912732 isakovboris23@gmail.com
-
Адреса:
01004, Україна, Київська, Київ, Пушкінська 20-А
Початкова пропозиція
900 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
873 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
d22a60616c374c93b0766f6488a0ea8d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-15-000713-c-b1
Постачальник:
ФОП МОРОЗ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2818817338
-
Контактна особа:
Мороз Віктор Вікторович +380958443553 morozz.viktor.01@gmail.com
-
Адреса:
37560, Україна, Полтавська обл., Лубенський район, село Оріхівка, ВУЛИЦЯ КІЛЬЦЕВА буд. 20
Номер договору:
366-19
Сума договору:
872 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.06.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
25.06.2019 00:00
Статус:
Підписаний