-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
пасажирський мікроавтобус (б/у)
Тендер Prozorro UA-2019-04-24-000179-b
Торги відмінено
1 150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 500.00 UAH
Номер:
5c46fc1dc9e447a6830bb13358181bb4
Внутрішній номер закупівлі:
3354977
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-24-000179-b
Замовник:
Відділ освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408361
-
Адреса:
08440, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький р-н, с.Велика Каратуль,вул.Сахна, 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бут Людмила Миколаївна +380456751674 raykab@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 150 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 500.00 UAH
Період уточнення:
24.04.2019 09:15 - 06.05.2019 09:20
Період прийому пропозицій:
24.04.2019 09:15 - 16.05.2019 09:20
Аукціон:
з 17.05.2019 12:03
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
пасажирський мікроавтобус (б/у)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
08400, Україна, Київська область, м.Переяслав-Хм., вул.І.Мазепи, 6/2, районний методичний кабінет
На карті