-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 98310000-9- послуги з прання і сухого чищення
Тендер Prozorro UA-2019-05-15-000458-b
Послуги з прання, прасування, комплектування та пакування постільної білизни
Завершена
57 374.46
UAH без ПДВ
Номер:
c70e94ad62804b45ac7d00a7ab2181f6
Внутрішній номер закупівлі:
3354968
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-15-000458-b
Замовник:
Регіональна філія "Південна залізниця" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська обл., Харків, Конарєва, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Назаренко C. Південна залізн. +380577243752 ntv_pz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
98310000-9 Послуги з прання і сухого чищенняАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників: - номер оголошення на проведення електронної закупівлі, яка була відмінена на авторизованому електронному майданчику Уповноваженого органу за номером: prozorro.gov.ua UA-2019-03-15-000963-а; - номер оголошення на проведення електронної закупівлі, яка була відмінена на авторизованому електронному майданчику Уповноваженого органу за номером: prozorro.gov.ua UA-2019-04-03-000100-а.
Очікувана вартість:
57 374.46 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прання, прасування, комплектування та пакування постільної білизни
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Слобода"
Оскарження: 15.05.2019 15:02 - 26.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23918976
-
Контактна особа:
Бортнікова О.А. +380509558305 Lenkabov@ukr.net
-
Адреса:
61177, Україна, Харківська обл., Харків, пров.Перший Золочівський,1,кв.43
Оскарження: 15.05.2019 15:02 - 26.05.2019 00:00
Ціна пропозиції
57 374.46 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.05.2019 15:02
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
093e00b6dc9748049d93d5b0ba70859d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-15-000458-b-c1
Постачальник:
ТОВ "Слобода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23918976
-
Контактна особа:
Бортнікова О.А. +380509558305 Lenkabov@ukr.net
-
Адреса:
61177, Україна, Харківська обл., Харків, пров.Перший Золочівський,1,кв.43
Номер договору:
П/ФСКЛокомотив-19757/НЮ
Сума договору:
68 849.35 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.05.2019 00:00 - 31.01.2020 00:00
Дата підписання:
28.05.2019 00:00
Статус:
Виконаний