-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Томати консервовані червоні, томатна паста концентр. 25%, горошок зелений консервований, кукурудза консервована, огірки солені, капуста квашена, лечо салат Любительський, ікра з кабачків, ікра з баклажанів, баклажани в аджиці, кабачки консервовані, огірки консервовані 3л, огірки консервовані 970г
Тендер Prozorro UA-2019-04-22-000056-b
Торги не відбулися
202 941.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 029.41 UAH
мін. крок: 1% або 2 029.41 UAH
Номер:
9158bc81feb045c781c5b976daeabbcb
Внутрішній номер закупівлі:
3353943
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-22-000056-b
Замовник:
Комунальна установа "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188607
-
Адреса:
69104, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Європейська, будинок 13-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шаламова Ірина Петрівна +380617697713 ku.zgp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
202 941.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 029.41 UAH
Період уточнення:
22.04.2019 09:13 - 01.05.2019 09:18
Період прийому пропозицій:
22.04.2019 09:13 - 11.05.2019 09:18
Аукціон:
13.05.2019 13:47 - 13.05.2019 14:08
Період кваліфікації:
13.05.2019 14:08 - 15.05.2019 13:58
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Томати консервовані червоні
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Томатна паста концентр. 25%
Кількість
299 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Горошок зелений консервований
Кількість
105 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Кукурудза консервована
Кількість
68 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Огірки солені
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Капуста квашена
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Лечо
Кількість
212 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Салат Любительський
Кількість
207 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Ікра з кабачків
Кількість
780 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Ікра з баклажанів
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Баклажани в аджиці
Кількість
318 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Кабачки консервовані
Кількість
600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Огірки консервовані 3л
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Огірки консервовані 970г
Кількість
388 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Жулінська Олена Василівна
Оскарження: 13.05.2019 14:08 - 26.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2588814009
-
Контактна особа:
Жулінська Олена Василівна +380959068628 2588814009@ukr.net
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Дудикіна,буд.9а,кв.49
Оскарження: 13.05.2019 14:08 - 26.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
191 591.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
191 591.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.05.2019 10:19
Документи
52
Скарги
0
ФОП ЛОБОДА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА
Оскарження: 15.05.2019 10:19 - 26.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2493304146
-
Контактна особа:
Лобода Ольга Володимирівна +380668090452 2493304146@ukr.net
-
Адреса:
69069, Україна, Запорізька область, місто, Запоріжжя,вул.Дніпропетровське шосе,б.24,кв.16
Оскарження: 15.05.2019 10:19 - 26.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
192 853.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
192 853.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.05.2019 13:58
Документи
12
Скарги
0