• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Підшипники – 77 найменувань (або еквівалент)

Завершена

2 600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 000.00 UAH
Номер: 968b1327ad9d46068006e1c2a66703a3
Внутрішній номер закупівлі: 3348250
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-04-15-001617-a   
Замовник: ПАТ Лисичанськвугілля
Контактна особа: Волик Віта Віталіївна +380676570841 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 13 000.00 UAH
Період уточнення: 15.04.2019 15:21 - 23.04.2019 15:26
Період прийому пропозицій: 15.04.2019 15:21 - 03.05.2019 15:26
Аукціон: 06.05.2019 14:56 - 06.05.2019 15:29
Період кваліфікації: 06.05.2019 15:29 - 11.05.2019 12:11
Період завантаження договору: 06.05.2019 15:29 - 26.05.2019 15:29

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підшипник 124 – 12 шт, підшипник 128 – 12 шт, підшипник 130 – 12 шт, підшипник 1608 – 12 шт, підшипник 180308 – 8 шт, підшипник 180312 – 12 шт, підшипник 180318 – 18 шт, підшипник 2007140 – 4 шт, підшипник 2097944 – 2 шт, підшипник 204 – 20 шт, підшипник 205 – 400 шт, підшипник 206 – 400 шт, підшипник 211 – 24 шт, підшипник 216 – 24 шт, підшипник 222 -4 шт, підшипник 2314 -10 шт, підшипник 2317 – 10 шт, підшипник 21315 – 2 шт, підшипник 2324 – 6 шт, підшипник 23020 – 4 шт, підшипник 305 – 40 шт, підшипник 306 – 20 шт, підшипник 307 – 400 шт, підшипник 308 – 10 шт, підшипник 309 – 10 шт, підшипник 310 – 24 шт, підшипник 311 – 12 шт, підшипник 312 – 6 шт, підшипник 314 – 6 шт, підшипник 316 – 24 шт, підшипник 317 – 12 шт, підшипник 318 – 6 шт, підшипник 319 – 6 шт, підшипник 322 – 6 шт, підшипник 30003134 – 12 шт, підшипник 32322 – 4 шт, підшипник 32324 – 4 шт, підшипник 324 – 6 шт, підшипник 3520 – 12 шт, підшипник 3522 – 8 шт, підшипник 3524 – 12 шт, підшипник 3526 -4 шт, підшипник 3528 – 8 шт, підшипник 3612 – 18 шт, підшипник 3614 -18 шт, підшипник 3616 – 20 шт, підшипник 3618 – 30 шт, підшипник 3622 –5 шт, підшипник 3624 – 4 шт, підшипник 3626 – 6 шт, підшипник 3628 – 4 шт, підшипник 3640 – 1 шт, підшипник 42217 (NJ217) – 16 шт, підшипник 42219 (NJ219) – 4 шт, підшипник 42221 (NJ221) – 4 шт, підшипник 42317 (NJ317) – 4 шт, підшипник 42512 (NJ2212) – 18 шт, підшипник 4307 – 8 шт, підшипник 46308 – 4 шт, підшипник 46312 – 4 шт, підшипник 7310 – 240шт, підшипник 7313 – 120шт, підшипник 7314 – 18 шт, підшипник 7518 – 12 шт, підшипник 7613 – 8шт, підшипник 7614 – 18 шт, підшипник 7624 – 2 шт, підшипник 176322 (QJ 322) – 4 шт, підшипник 32322 (NU 322) – 4 шт, підшипник 32613 (NU 2313) – 6 шт, підшипник SL 181852 - 3 шт, підшипник 3003222(23222) – 5 шт, підшипник 23938 CC/W33 – 4 шт, підшипник NU 3952 M/С 9 W 33 – 5 шт, підшипник 32622 (NU 2322 EC) – 2 шт, підшипник NKI 50/35 – 18 шт, підшипник NG 2313 EC – 15 шт
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 77 найменувань
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПIДПРИЄМСТВО "ПІДШИПНИКЗБУТ"

Оскарження: 06.05.2019 15:29 - 22.05.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 762 000.16 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 762 000.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.05.2019 12:11
Документи 41
Скарги 0
ТОВ УКРАЇНСЬКА ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ МЕТАЛ-МЕЙК
Початкова пропозиція 2 391 638.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 391 638.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0
ТОВ ТД ЄВРОІМПЕКС
Початкова пропозиція 2 591 599.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 591 599.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 23
Скарги 0
ТОВ "АКЦЕПТ КР"
Початкова пропозиція 2 597 033.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 597 033.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: 9854ad59c9024f75a6328f720623385d
Ідентифікатор договору: UA-2019-04-15-001617-a-c1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПIДПРИЄМСТВО "ПІДШИПНИКЗБУТ"
Номер договору: № 06-487
Сума договору: 1 762 000.16 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 468 333.47 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.05.2019 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 23.05.2019 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір.PDF
PDF
Повідомлення про внесення змін до договору.PDF
PDF
Додаткова угода.PDF
doc
Звіт 06-487.doc
p7s
sign.p7s