-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 34990000-3 - Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (Дорожні знаки з кріпленнями)
Тендер Prozorro UA-2019-04-25-001024-a
Торги відмінено
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
1e3a116f79ec4b3c8924c060732102ba
Внутрішній номер закупівлі:
3347944
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-25-001024-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26136719
-
Адреса:
53200, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вул. Електрометалургів, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зінченко Всеволод Олександрович +380566251106 jkhnmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
25.04.2019 17:08 - 03.05.2019 13:00
Період прийому пропозицій:
25.04.2019 17:08 - 13.05.2019 13:00
Аукціон:
14.05.2019 15:58 - 14.05.2019 16:25
Період кваліфікації:
з 14.05.2019 16:25
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання дорожних знаків
Кількість
1181 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
53200, Україна, Дніпропетровська область, м Нікополь, вул Електрометалургів, 3
На карті
Інформація про скасування
Номер:
74d6eddbf7494b1c9b4c3accd5b610bd
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
частина 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме відсутність потреби у закупівлі товару, що зазначений у технічному завданні
Дата опублікування:
22.05.2019 16:17
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Дорожні Системи
×
-
Код ЄДРПОУ:
41036887
-
Контактна особа:
Тесленко Олена Валентинівна +380683302999 tender@dorsystemy.com.ua
-
Адреса:
04209, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Богатирська, 11
Початкова пропозиція
914 644.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
914 644.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
6
Скарги
0
ТОВ Євро Знак
×
-
Код ЄДРПОУ:
40080558
-
Контактна особа:
Здоркін Сергій Євгенович +380734514666 evroznak2018@ukr.net http://euroznak.com.ua
-
Адреса:
04209, Україна, м. Київ, Київ, вул. Озерна, 1
Початкова пропозиція
998 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
998 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
2
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АМУ-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40997395
-
Контактна особа:
Курочка Олександр Володимирович 380977055059, 380977055059 llc.amu.group@gmail.com
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, Коростень, ВУЛИЦЯ ШОЛОМ-АЛЕЙХЕМА, БУДИНОК 49, КВАРТИРА 40
Початкова пропозиція
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
33
Скарги
0