-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
03210000-6 Зернові культури та картопля (Картопля)
Тендер Prozorro UA-2019-05-14-001981-a
Торги відмінено
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 300.00 UAH
Номер:
fed190ebdb494deead569d1657159fdf
Внутрішній номер закупівлі:
3347060
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-14-001981-a
Замовник:
Херсонська державна морська академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
35219930
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, проспект Ушакова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Олександрович Слєпченко +380660254498 xdma_buch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
300.00 UAH
Період уточнення:
14.05.2019 15:29 - 20.05.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2019 15:29 - 30.05.2019 10:00
Аукціон:
з 31.05.2019 15:31
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
03210000-6 Зернові культури та картопля (Картопля)
Кількість
35000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вул. 40 років Жовтня (Небесної сотні), 25
На карті
Інформація про скасування
Номер:
412facf90be7496a9582dfe1f98f7fed
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Згідно ч. 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі»
Дата опублікування:
21.05.2019 15:43
Статус:
Виконано