• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Ремонтно-механічний завод. Реконструкція виробничих ліній з виготовлення голівок і хвостовиків ТВЗ для освоєння виготовлення комплектуючих ТВЗ WR компанії "Westinghouse" в м. Южноукраїнськ, вул. Гідрокомплекс, 24 (Промзона а/с 60). Миколаївська область. Встановлення опалювальних, вентиляційних систем і систем кондиціювання повітря. Водопровідні роботи та влаштування водостоків.

Завершена

779 150.02 UAH з ПДВ
Номер: 297bd0505a8d48898d4dc9055e8f2570
Внутрішній номер закупівлі: 3346180
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-14-000975-c   
Замовник: ВП "Атоменергомаш" ДП "НАЕК "Енергоатом"
Контактна особа: Баранова Олена +380504549189 gomoyunova@aem.zp.ua http://aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників (закупівля за об'явою: № UA-2019-04-09-001134-а та № UA-2019-03-12-002130-а відмінена). Зміни Замовником в предмет закупівлі, в його технічні та якісні характеристики не вносилися, вимоги до учасника в тендерній документації не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 779 150.02 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Ремонтно-механічний завод. Реконструкція виробничих ліній з виготовлення голівок і хвостовиків ТВЗ для освоєння виготовлення комплектуючих ТВЗ WR компанії "Westinghouse" в м. Южноукраїнськ, вул. Гідрокомплекс, 24 (Промзона а/с 60). Миколаївська область. Встановлення опалювальних, вентиляційних систем і систем кондиціювання повітря. Водопровідні роботи та влаштування водостоків. ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Ремонтно-механічний завод. Реконструкція виробничих ліній з виготовлення голівок і хвостовиків ТВЗ для освоєння виготовлення комплектуючих ТВЗ WR компанії "Westinghouse" в м. Южноукраїнськ, вул. Гідрокомплекс, 24 (Промзона а/с 60). Миколаївська область. Встановлення опалювальних, вентиляційних систем і систем кондиціювання повітря. Водопровідні роботи та влаштування водостоків.
Код ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання 20.06.2019 - 30.11.2019
Місце постачання 55001, Україна, Миколаївська обл., Южноукраїнськ, Гідрокомплекс,24 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Промислові захисні покриття»

Оскарження: 14.05.2019 14:38 - 25.05.2019 00:00
Ціна пропозиції 779 150.02 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.05.2019 14:40
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 6192e94f8df44fe7a9832e9ce73201d2
Ідентифікатор договору: UA-2019-05-14-000975-c-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Промислові захисні покриття»
Номер договору: 20-143-04-19-01352
Сума договору: 778 682.55 UAH з ПДВ
Сума договору: 649 291.68 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.06.2019 00:00 - 10.06.2021 00:00
Дата підписання: 10.06.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №20-143-04-19-01352.pdf
pdf
Повідомлення.pdf
pdf
Додаткова угода №1 (2).pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №2 (1).pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s