-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція різна (онкологічні препарати)
Тендер Prozorro UA-2019-04-10-002055-a
Завершена
1 050 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 2 384.78 UAH
мін. крок: 0.2% або 2 384.78 UAH
Номер:
28d19c523a244ade9558ca896d7edce5
Внутрішній номер закупівлі:
3343503
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-10-002055-a
Замовник:
КУ "Комунальна медична установа "Обласна дитяча клінічна лікарня" м.Чернівці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02009548
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська, буд. 207-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Емілія Олександрівна Писларь +380372548167,+380372526015 odkl_ekonom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 050 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2019 15:26 - 24.04.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2019 15:26 - 04.05.2019 10:00
Аукціон:
06.05.2019 13:00 - 06.05.2019 13:21
Період кваліфікації:
06.05.2019 13:21 - 13.05.2019 11:12
Період завантаження договору:
06.05.2019 13:21 - 26.05.2019 13:21
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴476 955.17 Моксифлоксацин, Цефтріаксон,Цефепім,Меропенем,Карбоплатин,Кальцію фолінат,Іміпенем/циластатин,Паклітаксел,Ванкоміцин,Моксифлоксацин,Блеоміцин,Філграстим,Флуконазол, Колістиметат
- Лот №2 ₴573 044.83 Еритропоетин, Епоетин Бета, Епоетин Бета, Октагам