-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютер (комплект: системний блок, монітор, клавіатура USB, миша) – 32 шт. WiFi маршрутизатор (роутер) - 3 шт. Принтер – 1 шт. Тонер - Картридж – 1 шт.
Тендер Prozorro UA-2016-11-07-000783-c
Комп’ютер (комплект: системний блок, монітор, клавіатура USB, миша) – 32 шт. WiFi маршрутизатор (роутер) - 3 шт. Принтер – 1 шт. Тонер - Картридж – 1 шт.
Торги не відбулися
254 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 274.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 274.00 UAH
Номер:
a8d983605ff0440fb68ca1227a4b551f
Внутрішній номер закупівлі:
333937
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-07-000783-c
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад " Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070884
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 54/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Узунов Лев Олександрович 380444561201,380970242600 tender01@kneu.kiev.ua http://kneu.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30213000-5 Персональні комп’ютериАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
254 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.11.2016 14:53 - 13.11.2016 12:00
Період прийому пропозицій:
07.11.2016 14:53 - 23.11.2016 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴254 800.00 Комп’ютер (комплект: системний блок, монітор, клавіатура USB, миша) – 32 шт. WiFi маршрутизатор (роутер) - 3 шт. Принтер – 1 шт. Тонер - Картридж – 1 шт.